Vesna jest zaskakująca... Na spotkaniu, spokojnym, miłym i przyjemnym, parę razy, bardzo lekko wtrąciła jakieś pytanie, spostrzeżenie, komentarz. Niby mało znaczące, a jednak później okazało się, że wyłuskała i zahaczyła o bardzo ważne aspekty, które kołatały mi się w głowie bardzo długo i zmuszały do dalszych przemyśleń, a co za tym poszło, również działań. Chyba o to chodzi w dobrym coachingu? Mnie pomogło! Bardzo dziękuję i polecam wszystkim szukającym coacha, wsparcia, mentora...
Dorota Bladowska-Bambot, właścicielka Busy Bee
Coaching indywidualny
„...można się na nich (warsztatach) nauczyć dostrzegać swoje mocne strony, zasoby, można się nauczyć współpracy i pracy w grupie...“
Uczestnik warsztatów „Moja ścieżka zawodowa”
„... fajna, lekka formuła, duże zaangażowanie i co najważniejsze – nie przeładowywanie zajęć zbędną teorią, co eliminowało zmęczenie i nudę...“
Uczestnik warsztatów „Moja ścieżka zawodowa”
„Szczerze polecam warsztat Mama i Praca …wszystkim mamom, które znalazły się na zawodowym zakręcie. Szczególnie tym, które opuściła trochę wiara we własne możliwości. Profesjonalne podejście … pomogą Wam w miłej atmosferze odnaleźć w sobie siłę do zmiany zawodowej i dostarczą bardzo potrzebnych technik do podniesienia poczucia własnej wartości.”
Kamila Klepacka
Spotkania z Vesną Lorenc to podróż ekscytująca i zaskakująca swoją głębią. Uważność i odwaga Vesny pomagały mi nazywać i przyglądać się ważnym emocjom, potrzebom i wartościom, dzięki czemu nawiązywałam ze sobą szybszy i łatwiejszy kontakt odkrywając czego tak naprawdę pragnę i ku czemu chcę iść. Vesna stosowała skuteczne techniki, wielokrotnie zaskakując mnie tym, jak bardzo wzbogacała nimi moje spojrzenie na rzeczywistość o nowe, sycące perspektywy i możliwości. Empatia z jaką reagowała pomagała mi się otwierać i czuć podczas spotkań bardzo bezpiecznie i swobodnie. Wielokrotnie wyrażała uznanie dla drogi, którą idę i doceniała podejmowany wysiłek i osiągane rezultaty w pracy nad moim celem, dzięki czemu czułam, że dostaję skrzydeł i naprawdę karmię się tym, co wypracowuję. Polecam pracę z Vesną każdej osobie, która potrzebuje życzliwego, wspierającego, uważnego towarzysza w odkrywaniu pragnień serca, wyznaczaniu bogatych celów, i nadawaniu życiu głębszego sensu i jakości przekraczającej nasze wyobrażenia o tym, co jest możliwe. To była bardzo sycąca podróż w głąb siebie, zakończona cudowną wizualizacją, prowadzoną przez Vesnę umiejętnie i z wyczuciem, dzięki której zobaczyłam i poczułam bogactwo tego, kim stałam się dzięki naszej wspólnej drodze. Czuję ogromną wdzięczność, radość i wzruszenie, bardzo się cieszę, że mogłam tego doświadczyć i polecam to doświadczenie każdej osobie, która pragnie spotkać siebie.
Patrycja Załug
Vesna jest niezwykle pozytywną, otwartą i wrażliwą osobą. W pracy z grupą widać jej zaangażowanie, chęć nawiązania kontaktu z wszystkimi uczestnikami, opanowanie, świadomość zachodzących wewnątrz procesów. Cechuje się też dużą kreatywnością i umiejętnością nie schematycznego myślenia. Jej komunikacja jest zrozumiała i spójna: język ciała jest zgodny z artykułowanymi słowami. Ponadto, to bardzo sympatyczna trenerka. Chyba nie da się jej nie lubić.
Piotr, uczestnik kursu Centrum Kompetencji NGO
To nie był mój pierwszy raz na podobnych zajęciach, jednakże podejście Vesny do grupy było inne.
Luźna atmosfera, indywidualne podejście do każdego z uczestników, wiedza przekazywana poprzez przykłady zamiast nudnych wykładów.
Na pewno będę chciał współpracować z Vesną w przyszłości. Gorąco polecam.
Mateusz Rojecki, Freelancer IT
Panią Vesnę Lorenc miałem zaszczyt i przyjemność poznać podczas szkolenia „Kompetentny lider”. Szkolenie to było niezwykle inspirujące w dużej mierze dzięki tej osobie. Praca w grupie osób biorących udział w szkoleniu za sprawą Pani Vesny była niezwykle pożyteczna, zabawna oraz twórcza. Pani Lorenc potrafiła nauczyć nas niezwykle ważnych rzeczy w luźnej, nie krępującej formie, wręcz zabawie. Sprawiało to, że uczestnicy szkolenia nie chcieli kończyć zajęć, a wspólne przeżycia oraz zdobyta nauka pozostała na długo w pamięci. Szkolenie wyraźnie pozostawiło pozytywny ślad w sposobie zarządzania przeze mnie organizacją. Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Vesną Lorenc.
Kamil Krysiuk Menadżer
Świetny trener z bardzo konkretnym, praktycznym, bezpośrednim podejściem do rozwoju osobistego. Charyzma, siła, moc i spontaniczność. Polecam "Vesnę Lorenc" jako godnego zaufania przewodnika, inspiratora i nauczyciela.
Prezes fundacji Art-Sos Alicja Roszkowska
Wielokrotnie współpracowałam z Vesną Lorenc – zarówno w obszarze komunikacji i PR, jak i szkoleń. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm, kompetencje i umiejętności Vesny, a także jej naturalny talent do wzmacniania silnych stron partnera i motywowanie do dalszego rozwoju. W toku bliskiej współpracy Vesna dała się poznać również jako doskonały moderato rwarsztatów grupowych, który umiejętnie zarządza i kierunkuje proces szkoleniowy, jednocześnie pozostając otwartym na potrzeby i sugestie uczestników.

Cenię Vesnę za jej niezwykł ezaangażowanie, elastyczność i otwartość w działaniu dlatego z przyjemnością rekomenduję współpracę zarządzaną przez nią firmą „Just Be”.
Karolina Piekus Concept PR