Alfabet empatii


Image

Najnowsza pozycja o:

  • empatii
  • Porozumieniu bez Przemocy
  • rozwiązywaniu konfliktów
  • eksplorowaniu potrzeb i podążania za nimi

Książka, która w praktyczny przystępny sposób pokazuje to co ważne i uczy, jak być empatycznym w stosunku do siebie i innych.

Mnóstwo inspiracji, historii z życia wziętych, case-ów naszych klientów z warsztatów i coachingów. A co najważniejsze - ćwiczeń do praktyki własnej

Liczy się człowiek przede wszystkim – jako całość, jako byt, jako sens.
Wierzę w holistyczne podejście rozwojowe. To jakim jesteś człowiekiem, determinuje Twoje role społeczne, zyciowe i biznesowe. W moim przekonaniu nie ma rozerwalności BYTU i SPEŁNIENIA Nie ma spójności, dopóki się nie wie, jakim się jest lub jakim się chce być człowiekiem.

Wspieramy całościowe podejście do człowieka i transferu tego, kim jest na inne role w jego życiu. Tak, żeby korzyści czerpał on sam, ale też środowiska i organizacje, w których funkcjonuje na co dzień.

Vesna Lorenc
Założycilka „Just Be”

Image

Just Be w liczbach


2580

godzin szkoleń
i warsztatów

28

certyfikatów
i dyplomów

94%

klientów poleca
nas dalej

7

programy prowadzimy
w 7-miu językach

Obszary działania Just Be


czerpiemy z różnorodności

Metodyka pracy


Pomagamy w identyfikacji i analizie
problemu / sytuacji:

We wspólnym wytyczeniu celu realnego,
mierzalnego, efektywnego

W nazwaniu i realizacji potrzeb
osobistych, zawodowych, biznesowych

W tym, aby pracowało się autentycznie,
spójnie i z sensem

W oparciu o wartości

W zmianie

Korzystamy z wielu metod:

Coaching indywidualny i grupowy
Szkolenia i warsztaty
Długofalowe grupy rozwojowe
Action learning (nauka w działaniu)
Moderacja spotkań
(podnoszenie efektywności)
Prezentacje i wykłady interaktywne
(z elementami warsztatu)
Sesje strategiczne
Mediacje konfliktów (indywidualnie i
systemowo)

Rekomendacje


Wielokrotnie współpracowałam z Vesną Lorenc – zarówno w obszarze komunikacji i PR, jak i szkoleń. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm, kompetencje i umiejętności Vesny, a także jej naturalny talent do wzmacniania silnych stron partnera i motywowanie do dalszego rozwoju. W toku bliskiej współpracy Vesna dała się poznać również jako doskonały moderato rwarsztatów grupowych, który umiejętnie zarządza i kierunkuje proces szkoleniowy, jednocześnie pozostając otwartym na potrzeby i sugestie uczestników.  
 
Cenię Vesnę za jej niezwykłe zaangażowanie, elastyczność i otwartość w działaniu dlatego z przyjemnością rekomenduję współpracę zarządzaną przez nią firmą „Just Be”.

Karolina Piekus Concept PR

Panią Vesnę  Lorenc miałem zaszczyt i przyjemność poznać podczas szkolenia „Kompetentny lider”. Szkolenie to było niezwykle inspirujące w dużej mierze dzięki tej osobie. Praca w grupie osób biorących udział w szkoleniu za sprawą Pani Vesny była niezwykle pożyteczna, zabawna oraz twórcza. Pani Lorenc potrafiła nauczyć nas niezwykle ważnych rzeczy w luźnej, nie krępującej formie, wręcz zabawie. Sprawiało to, że uczestnicy szkolenia nie chcieli kończyć zajęć, a wspólne przeżycia oraz zdobyta nauka pozostała na długo w pamięci. Szkolenie wyraźnie pozostawiło pozytywny ślad w sposobie zarządzania przeze mnie organizacją. Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Vesną Lorenc.

Kamil Krysiuk Menadżer

To nie był mój pierwszy raz na podobnych zajęciach, jednakże podejście Vesny do grupy było inne.
Luźna atmosfera, indywidualne podejście do każdego z uczestników, wiedza przekazywana poprzez przykłady zamiast nudnych wykładów.
Na pewno będę chciał współpracować z Vesną w przyszłości. Gorąco polecam.

Mateusz Rojecki, Freelancer IT

„Szczerze polecam warsztat Mama i Praca …wszystkim mamom, które znalazły się na zawodowym zakręcie. Szczególnie tym, które opuściła trochę wiara we własne możliwości. Profesjonalne podejście … pomogą Wam w miłej atmosferze odnaleźć w sobie siłę do zmiany zawodowej i dostarczą bardzo potrzebnych technik do podniesienia poczucia własnej wartości.”

Kamila Klepacka

Kontakt

Jesteś zainteresowany/na? Napisz do nas

Rymkiewicza 8F
01-644 Warszawa

+48 605 366 906

biuro@just-be.com.pl